Ремонт глибинних насосів

Глибинні (або погружні) насоси – це оптимальне вирішення проблеми водопостачання заміського будинку, котеджу чи невеликого приватного господарства.

Якість та стабільність роботи будь-якого приладу забезпечує своєчасне обслуговування та ремонт глибинного насоса. Конструкція даного устаткування має багато складних вузлів, основою яких є електрообладнання. Тож довіряти подібні роботи потрібно професіоналам, які можуть гарантувати високий результат. Звичайний погружний насос складається з двох основних елементів:

  • Асинхронний електродвигун з коротко замкнутим ротором
  • Багатосекційний насосний модуль

Ці елементи жорстко зв’язані за допомогою спеціальної з’єднувальної муфти. Для запобігання потрапляння значних механічних частинок всередину агрегату, частина що всмоктує захищена фільтрувальною насадкою. При цьому його конструкція розрахована на можливість довготривалої та безперервної роботи приладу, що робить ремонт погружних насосів складнішим та відповідальнішим.

Класифікація насосів

В залежності від конструктивних особливостей глибинні насоси діляться на чотири основних типи:

  1. Колодязний. Встановлюється на відстані не менш ніж 1 м. від поверхні та використовується для постачання чистої води. Найкраще підходить для систем індивідуального водопостачання.
  1. Свердловинний. Призначені для глибинного забору рідини. Мають конструкцію розраховану на викачування води, склад якої може мати різнорідні домішки
  1. Фекальний. Цей тип насосів застосовується для викачування каналізації. Їх будова дозволяє переганяти великі за розміром частинки. Для захисту механізму, фекальні насоси обладнані спеціальними ріжучими насадками.
  1. Дренажний. Область застосування: прокачування брудної рідини. Стійкі до різноманітного сміття, піщаних сумішей та водоростей. Такі насоси підходять для відкачування води з підвалу, погреба, басейну або можуть використовуватися для поливання присадибної ділянки.

Правила експлуатації

Ремонт глибинного насоса можна максимально відстрочити завдяки правильній експлуатації агрегату:

  • Максимальна температура води не повинна перевищувати 35 градусів Цельсія
  • Під час роботи корпус повинен бути повністю занурений в воду
  • Мінералізація води не повинна перевищувати 1500 г/м³
  • Конденсаторна коробка обладнання повинна бути захищена від потрапляння вологи

Сервісний центр нашого підприємства пропонує наступні види послуг:

До складу ремонтних робіт включається діагностика насосу, заміна торцевого ущільнення, заміна підшипників, капітальний ремонт насосної частини, перемотка електродвигуна, заміна мастила та обов’язкові випробування на стенді.

maxresdefault

Працівники ремонтно-відновлювального центру “ВІННИЦЯПРОМСТАНДАРТ” готові приймати замовлення на ремонт насосів з усіх регіонів України таких як: Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київська область, м.Київ, Кіровоградська область, Луганська область, Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, швидко проводити ремонт  насосу і повертати його назад власнику.

 

remont-pogruznih-glybynnuh-nasosv-ETSV1 Ремонт погружних глибинних насосів ЭЦВ
Наше підприємство виконує капітальний ремонт свердловинних глибинних насосів…
Детальніше…

 

remont-pobutovih-glybynnuh-nasosiv1 Ремонт побутових глибинних насосів
Надаємо повний спектр послуг з обслуговування та ремонту насосного обладнання…
Детальніше…

 

насос вібраційний Ремонт вібраційних насосів для колодязів
Наше підприємство виконує кваліфікаційний ремонт усіх типів вібраційних насосів…
Детальніше…