Гільзовка блоку циліндрів

Ремонт промислових компресорів

Замовити послугу

Гільзовка блоку циліндрів

Гільзовка блоку циліндрів сухими гільзами це процедура яка виконується в тому випадку коли розточка гільзи під ремонтний поршень неможлива через відсутність наступного ремонтного розміру, заводом виробником не передбачено встановлення ремонтного поршня, або стінка гільзи має сильні дефекти, подряпини, глибина яких не дозволяє провести ремонт шляхом розточування циліндра під ремонтний поршень, в різних випадках можна провести  заміну тільки однієї гільзи.

Для заміни гільз їх спочатку потрібно виготовити з спеціального матеріалу, або купити готові до певного автомобіля якщо такі є. Провести вирізання старої гільзи з блоку циліндрів і підготувати місце для встановлення нової. Після проведення всіх необхідних процедур з приготування, нові гільзи запресовуються в блок на гарячу (блок циліндрів нагрівають приблизно до 140 градусів за Цельсієм, а гільзу охолоджують в рідкому азоті). Після заміни гільз їх розточують і хонінгують під певний розмір поршня, а площину блока шліфують.

Звертайтесь, працівники нашого підприємства виконають все можливе, щоб швидко та якісно провести гільзовку вашого блоку циліндрів.