Ремонт генераторів електростанцій

генератори

Замовити послугу

Ремонтно-відновлювальний центр “ВІНИЦЯПРОМСТАНДАРТ” має великий досвід в ремонті та технічному обслуговуванні як дизельних так і бензинових електростанцій та генераторів. Ремонт бензинових та дизельних двигунів таких марок як Honda, Cummins, Perkins, Yanmar, та інших доступних виробників ми проводимо швидко та якісно у короткі терміни.

До ремонту генератора відносяться наступні роботи:

Ремонтні роботи імпортних електростанцій Німецьких, Польських, Російських, Чеських та інших закордонних виробників, мають достатньо широкий ряд:
ремонт переносних електростанцій, дизельних електростанцій, бензинових електростанцій, резервних електростанцій, ремонт обладнання електростанцій, ремонт дизельного та бензинового двигуна електростанцій.

remont-generatoriv-elektrostantsij1-1024x791
Підприємство проводить практично всі можливі види ремонтних робіт щодо відновлення працездатності електростанції на належному рівні.

Наші спеціалісти здатні провести заміну всіх необхідних запчастин: заміна генератора, статора, ротора, сальників, балансувального валу, клапанної головки, заміна клапанів, направляючих клапанів, сальників клапанів, заміна двигуна (за необхідності якщо не підлягає ремонту), заміна мастила (масла) та інших необхідних запчастин, що входять до комплектації електрогенератора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *