Ремонт електрообладнання

remont-elektroobladnanna

Капітальний, або частковий ремонт електрообладнання виконується для забезпечення придатності та відновлення працездатності електричних установок. Він полягає в заміні або відновленні окремих частин. Проводиться в спеціалізованій майстерні. Виробничі потужності нашого підприємства укомплектовані спеціальним технологічним обладнанням, що дозволяє вести поглиблений ремонт механізмів та електричних частин електрообладнання, що застосовується у всіх галузях промисловості.

Ремонт генераторів

Ремонт генераторів є важливою складовою експлуатації, що може максимально подовжити термін роботи агрегата. Дизельгенератори та електростанції – це досить надійне обладнання, але щоб уникнути непередбачених поломок та забезпечити безперебійну роботу агрегату, або позбутися проблеми яка виникла, необхідне своєчасне та якісне технічне обслуговування. Недотримання таких умов призводить до довготривалих простоїв, збільшення виробничих збитків та зниження прибутків.

Ремонт двигунів та компресорів

Виробничою необхідністю для багатьох підприємств є використання та ремонт компресорів. Окрім необхідності в поточному техобслуговуванні це обладнання часто виходить з ладу через вплив людського фактору, про що свідчить практика. Недбале ставлення до обслуговування, несвоєчасна заміна мастила та фільтрів, відсутність контрольної діагностики можуть призвести або до зниження продуктивності роботи компресору, або до його поломки.

Невід`ємною частиною експлуатації електрообладнання є ремонт електродвигунів. Ремонтні роботи мають під собою мету забезпечення і відновлення дієздатності електродвигуна. Найбільш поширеними несправностями, що виникають в роботі двигуна можуть бути, коли двигун:

 • Не запускається
 • Не провертається при запуску, нагрівається
 • Зупиняється при збільшенні навантаження
 • Має понижену частоту обертів
 • При запуску вмикається захист
 • Підшипники двигуна надмірно нагріваються

Обслуговування електродвигуна

Одним із різновидів ремонтно-відновлювальних робіт електрообладнання є перемотування електродвигунів. Вона має не менше значення аніж ремонт, і передбачає повну заміну обмотки пристрою. Перемотування може дозволити уникнути зупинки на виробництві при своєчасному виконанні регламентних робіт. При цьому від якості обслуговування електрообладнання залежить надійність та довговічність його роботи. Тому варто доручати такі завдання кваліфікованим спеціалістам, які мають відповідний досвід. Наше підприємство використовує для перемотування найбільш прогресивні сучасні ізоляційні матеріали. Ціна перемотування електродвигунів включає в себе декілька основних пунктів:

 1. Виїмка старої обмотки
 2. Підбір нових даних щодо обмотки
 3. Намотка та укладка нових котушок
 4. З’єднання котушок зварюванням
 5. Зв’язка лобових частин
 6. Розклеювання обмотки за фазами

Ми маємо більш ніж п’ятнадцятирічний досвід виконання складних ремонтів електричних машин змінного та постійного струму, генераторів дизельних та бензинових електростанцій, перемотування двигунів загальнопромислового призначення, електроприводів компресорів, вентиляторів, також електрокотушок, понижувальних та зварювальних трансформаторів вітчизняного і зарубіжного виробництва.

remont-elektrodviguniv2-1024x697 Ремонт електродвигунів
 Ремонт електродвигунів може дозволити уникнути зупинки на виробництві при своєчасному виконанні регламентних робіт…
Детальніше…

 

remont-generatoriv-elektrostantsij1-1024x791 Ремонт генераторів електростанцій
 Наше підприємство проводить ремонт, усунення поломок та ушкоджень…
Детальніше…

 

компресор.х Капітальний ремонт компресорів
 Підприємство здійснює кваліфікований і якісний ремонт холодильних та повітряних компресорів….
Детальніше…

 

804718_546aOVK1-1024x819 Ремонт електроприводу вентилятора
 Спеціалістами нашого підприємства розроблено технологію проведення ремонту вентиляторів для приточної та витяжної вентиляційних систем, а також вентиляторів для охолодження…
Детальніше…

 

remont-zvaruvalnyh-transformatoriv1 Ремонт зварювальних трансформаторів
 Підприємство виконує ремонт та технічне обслуговування трансформаторного обладнання…
Детальніше…